“Bakılı” - “Zaqatala” oyununda baş verənlərdən xəbərim var”. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu PFL prezidenti Ramin Musayev deyib.
Musayev dünən keçirilən “Bakılı” - “Zaqatala” matçında hakimin söyüş söyməsinə belə...
Bu mövsüm ölkə kubokunun finalı bölgələrdən birində keçiriləcək. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu haqda Peşəkar Futbol Liqasının prezidenti Ramin Musayev açıqlama verib: “İstərdik ki, kubokun finalını Lənkəranda keçirəcək. Klub fəaliyyətini...
Azərbaycan Kubokunda 2016/2017-ci illər mövsümünün püşkatma mərasimi keçirilib. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, tədbir AFFA-nın inzibati binasında keçirilib.
Bu il Azərbaycan Kuboku uğrunda 18 komanda yarışır.
Tam siyahı belədir:...
“Ötən il finala yüksələn komandalar buna layiq idilər. Bunu Avrokuboklardakı çıxışlarında da göstərdilər. Çalışacağıq ki, bu il də hər şey düzgün olsun. Hər kəs layiq olduğu yeri tutsun”.
Bu gün “Boulevard Hotel Baku” otelində AFFA-nın Klublar Komitəsinin növbəti iclası keçirilir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, iclas saat 11:00-da başlayıb. Toplantıda Premyer Liqada mübarizə aparan 8 klubun hamısının nümayəndələri iştirak...
19 yaşadək futbolçulardan ibarət milli komandaların Avropa çempionatının seçmə mərhələsində bu gün Azərbaycan yığması Litvada ikinci oyununa çıxacaq.
Topaz Premyer Liqasında ilk dövrəsində 29238 azarkeş “Kəpəz”in 3 ev oyununda “sarı-göylər”ə dəstək verib. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Nizami yurdunun təmsilçisinin Gəncədə keçirdiyi matçları izləyənlərin sayı digər 25 çempionat oyununa...
Emil Balayev “Qarabağ”a transferini şərh edib. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Ağdam klubunun rəsmi saytına açıqlamasında sabiq “Ayntraxt”lı bunları deyib:
“İlk olaraq, baş məşqçi Qurban Qurbanov və klub rəhbərliyinə mənə...
Topaz Premyer Liqasında ilk dövrənin son oyununda “Neftçi”yə məğlubiyyətdən sonra 4 günlük istirahətə buraxılan “Kəpəz”in üzvləri sabah bir araya gələcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, komanda məşqləri Bakıda bərpa edəcək....
Oktyabrın 6-da “Boulevard Hotel Baku” otelində AFFA-nın Klublar Komitəsinin növbəti iclası keçiriləcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, iclas saat 11:00-da...
"Qәbәlә"nin Topaz Premyer Liqadakı uğurlu seriyası haqda UEFA Avropa Liqasının rәsmi "Facebook" və "Tvitter" səhifəsi də yazıb.