"Qəbələ"nin baş məşqçisi Roman Qriqorçuk Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsində Yunanıstanın "Panatinaikos" klubu ilə cavab matçı öncəsi mətbuat konfransı keçirib.
Futbolxeber.az saytının sport24.az-a istinadən verdiyi məlumata görə,...
Yeni mövsümdən etibarən Premyer Liqada mübarizə aparacaq "Səbail" hazırlıqlarını davam etdirir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, paytaxt təmsilçisi hazırlıq prosesini doğma meydanda keçə...
"Qəbələ" Avropa Liqasının III təsnifat mərhələsində "Panatinaikos"la sabahkı ev oyunu öncəsi videoanons hazırlayıb.
Futbolxeber.az saytı bu videoanonsu oxucuların diqqətinə təqdim...
Futbolxeber.az saytı oxucularının diqqətinə “Zirə”nin futbolçusu David Manqanın apasport.az saytına müsahibəsini təqdim edir.
- Geriyə baxanda nələri...
Çempionlar Liqasının bombardirləri siyahısında dəyişiklik olub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, III təsnifat mərhələsinin ilk oyunları çərçivəsində baş tutan “Şerif” –...
Peşəkar Futbol Liqasının prezidenti Ramin Musayev “Xəzər Lənkəran” rəhbərliyinin bir müddət əvvəl mətbuata verdiyi “Ölkə futbolunun rəhbərliyi dəyişməyincə futbola qayıtmayacağıq” fikrinə münasibət bildirib.
“Biz Prosineçkinin xahişini yerinə yetirməliyik. Çünki çempionat milli üçün keçirilir. Hər birimiz millinin bizi sevindirməsi üçün çalışırıq. Ona görə də yığmanın baş məşqçisinin dediklərini dinləməyə məcburuq. Sabah deməsinlər ki, uğursuzluğun...
Topaz Premyer Liqasının 2017/18 mövsümünün püşka atılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ilk turda aşağıdakı komandalar üz-üzə gələcək:
“İnter” - “Qəbələ”
“Bundan sonra Azərbaycan Premyer Liqasında icarəyə verilən futbolçu müqavilə ilə məxsus olduğu kluba qarşı oynaya bilər”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu haqda Peşəkar Futbol Liqasının prezidenti Ramin Musayev açıqlama verib.
R....
Bundan sonra Azərbaycan Premyer Liqasında hər komandanın formasında ulduz yer ala bilməz.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu haqda Peşəkar Futbol Liqasının prezidenti Ramin Musayev açıqlama verib:
“Bundan sonra yalnız 5 dəfə çempion...
UEFA Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsində “Şerif” üzərində səfər qələbəsi qazanan (2:1) “Qarabağ” vətənə qayıdıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Azərbaycan futbolunda...
“Qarabağ”ın müdafiəçisi Yakub Jezniçak ÇL-in “Şerif”lə cavab oyunundan sonra zədələnməsi barədə öz Tvitter hesabında paylaşım edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Ağdam klubunun...
“Qarabağ”ı yaxşı təhlil etmişdik. Birinci hissədə xeyli qol vəziyyəti yaratdıq. İkinci hissədə isə qol vurmalı idik, hücuma atılmağa məcbur olduq, buna görə də rəqibə daha çox boş sahə verməyə başladıq”.
“Qarabağ”ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov komandasının UEFA Çempionlar Liqasının üçüncü təsnifat mərhələsinin cavab oyunu çərçivəsində “Şerif” üzərində qazandığı 2:1 hesablı qələbəni şərh edib.
“Qarabağ” “Şerif”i mübarizədən kənarlaşdırmaqla UEFA Çempionlar Liqasında pley-offa adladı.