“Vacib səfərə gəlmişik. Oyun həm bizim, həm də rəqib üçün çox əhəmiyyətlidi”.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, bu sözləri milli komandamızın baş məşqçisi Qurban Qurbanov UEFA Millətlər Liqasının 2-ci turunun...
Milli komandaların oyunları ilə bağlı yaranmış fasilədən istifadə edən “Keşlə” və “Sabah” klubları yoxlama matçı keçiriblər.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, komadalar Bakı Olimpiya Stadionunun 1-ci meydançasında üz-üzə gəliblər....
“İlk oyunda Farer adalarına 1:3 hesabı ilə uduzduğumuz üçün çox məyusuq. Azərbaycan güclü komandadır. Amma biz də müsbət nəticə qazanmağa çalışacağıq”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu UEFA Millətlər Liqasının II turunda...
“Qrupdakı ilk oyun bizi bir qədər məyus edib. Pis oynadıq və buna uyğun da nəticə aldıq”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu UEFA Millətlər Liqasının II turunda Azərbaycan millisi ilə oyundan əvvəl təşkil edilən mətbuat konfransında Malta...
“Qarabağ”ın Avropa Liqasındakı rəqibi “Sportinq”də prezident dəyişikliyi baş verib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Portuqaliya klubunda 43-cü prezident Frederik Varandaş olub. O, səslərin 43,92 faizini toplayıb. Klubun rəsmi...
“Malta ilə oyunda səhv etməyə haqqımız yoxdu. Çünki bilirik ki, Kosova qələbə qazana bilər. O zaman gərək biz bütün oyunları qazanaq və rəqibin xal itkisini gözləyək”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri milli...
Bu gün Sardiniyada çimərlik futbolu üzrə Avroliqanın növbəti oyunları keçiriləcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Azərbaycan yığması Ukrayna ilə qarşılaşacaq. Millimiz Ukraynaya qalib gələrək Avroliqanın Superfinalını...
Malta milli komandasının baş məşqçisi Rey Farrucia sabah Azərbaycan yığmasına qarşı keçiriləcək görüş barədə danışıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Farruciya Azərbaycanla matçda qələbə qazanmaq istədiklərini bildirib:...
Milli komandaların oyunları ilə əlaqədar çempionatda yaranmış fasilədən istifadə edən “Sumqayıt” yoxlama görüşündə qüvvəsini sınayıb.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə,...
Milli komandaların oyunları ilə əlaqədar Topaz Premyer Liqada yaranmış fasilədən istifadə edən "Səbail" daha bir yoxlama oyunu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, rəqib birinci divizion təmsilçisi "Şüvəlan" olub. "Bayıl Arena"da...
Milli komandaların oyunları ilə əlaqədar yaranan fasilə dövründə “Qəbələ” və “Zirə” arasında yoxlama oyunu (0:2) keçirilib.