Gürcüstan 21 yaşadək futbolçulardan ibarət millisinin baş məşqçisi Giorgi Tsetsadze Avropa çempionatının seçmə mərhələsində yığmamızı 3:0 hesabı ilə məğlub etdikləri oyundan danışıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına...
“Rəqibin gücü haqda əvvəldən məlumatımız var idi. Bilirdik ki, standart vəziyyətlərdən istifadə etməyi bacarırlar. Təəssüf ki, birinci hissəsinin sonunda qol buraxdıq”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri 21...
Bu gün 21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan millisi AVRO-2021-in seçmə mərhələsində növbəti oyununa çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Milan Obradoviçin komandası Gürcüstanla üz-üzə gəlib. İlk hissənin son...
“Neftçi” hazırlığı bərpa edib.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi Facebook səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, bir günlük fasiləyə buraxılmış komanda bu gün “Türk Hava Yolları Futbol Mərkəzi”ndə məşqə...
Az sonra 21 yaşadək futbolçulardan ibarət milli komandamız AVRO-2021-in seçmə mərhələsi çərçivəsində Gürcüstanla üz-üzə gələcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, artıq “Dalğa Arena”da keçiriləcək görüş üçün...
Millimizin AVRO-2020-nin seçmə mərhələsində evdə Xorvatiya kimi güclü yığma ilə heç-heçə etməsindən sonra sosial şəbəkələrdə bəziələri oyunun nəticəsini şübhə altına salan fikirlər səsləndirirlər.
“Xal itirməyi gözləmirdik. Yaxşı oynadıq. Hesab barədə nəsə demək isə üzücüdür. Ola bilsin, bizim rəqibdən daha güclü olmağımız hissi buna səbəb oldu".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri Xorvatiya millisinin...
Xorvatiya millisinin müdafiəçisi Borna Barişiç AVRO-2020-nin seçmə mərhələsində Azərbaycanla heç-heçə etdikləri oyunu (1:1) şərh edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, müsahibəsində bunları bildirib: "Yaxşı oyun göstərib,...
"Tobol" qapıçısı Emil Balayevin Azərbaycan millisindəki ilk oyunundan yazıb.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, Qazaxıstan klubunun rəsmi saytında AVRO-2020-nin seçmə mərhələsində Xorvatiya ilə matçda (1:1) debüt edən 25 yaşlı qolkiper...
Sentyabrın 12-dən 22-dək Bakıda 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığma komandasının təlim-məşq toplanışı keçiriləcək.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, yığmamıza aşağıda adları qeyd...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının seçmə mərhələsi çərçivəsində oktyabrın 15-də keçiriləcək Azərbaycan - İsveçrə oyununun stadionu müəyyənləşib.