Fotolar klubun feysbuk səhifəsindən...
UEFA Çempionlar Liqasının ikinci təsnifat mərhələsinin cavab oyununda (1:1) “Qarabağ”ın qapısına yol tapan “Rakuv”un müdafiəçisi Fran Tudor qarşılaşmadan sonra Futbolxeber.az saytına müsahibə verib.
- Bu gün qol da...
"Əfsuslar olsun ki, 2 oyunun nəticəsinə görə uduzduq. Amma çox maraqlı oyun oldu. Demək olar ki, meydanda hər şey var idi”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri “Qarabağ”ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov...
Çempionlar Liqasında mübarizəni dayandıran "Qarabağ"ın Avropa Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsindəki rəqibi müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Ağdam klubu Finlandiya HİK-i ilə qarşılaşacaq.
Finlər...
"Komandamı təbrik edirəm. Gözəl nəticə oldu. Bu gün daha çox müdafiədə özümüzü göstərdik”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu “Rakov”un baş məşqçisi David Şvarqa Çempionlar Liqasının ikinci təsnifat...
“Çox məyusuq. “Qarabağ” 90 dəqiqə yaxşı oynadı. Qol vurmaq üçün fürsətlərimiz də var idi. Təəssüf ki, onlardan istifadə edə bilmədik. Bu, futboldu və bəzən istədiyin meydanda alınmır”.
"Qarabağ" bu gün Çempionlar Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində cavab oyununa çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Ağdam təmsilçisi Bakıda Polşa "Rakov"u ilə qarşılaşıb.
Qarşılaşma 1:1 hesabı ilə...
“Qəbələ” Konfrans Liqasının II təsnifat mərhələsinin sabah keçiriləcək cavab oyununda “Omoniya” ilə qarşılaşacaq.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, “qırmızı-qaralar”ın baş məşqçisi Elmar Baxşıyev Kiprdəki matçdan bir...
Bakıda keçirilən şahmat üzrə Dünya Kubokunda ilk raundun tay-brek görüşləri keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Eltac Səfərli, Abdulla Qədimbəyli, Vüqar Əsədli, Misrətdin İskəndərov və Aydın Süleymanlı qələbə...
"Rəqibimizin necə əzmkar oynadığını bilirik. Qarşıda bizi çətin matç gözləyir və bunu başa düşürük. Məqsədimiz növbəti mərhələyə yüksəlməkdir".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri "Neftçi”nin baş...
“Rəqibə öz oyunumuzla cavab verməliyik".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu “Neftçi”nin kapitanı Emin Mahmudov Bosniya və Herseqovina klubu “Jelezniçar”a qarşı UEFA Konfrans Liqasının II təsnifat mərhələsində...
Az sonra UEFA Çempionlar Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsinin cavab oyunu çərçivəsində “Qarabağ” Bakı Olimpiya Stadionunda “Rakuv”u qəbu edəcək.
“Zirə” heyətini yeni futbolçu ilə gücləndirib.
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, paytaxt təmsilçisi Salifu Sumanı Fransanın “Havr” klubundan transfer edib. 19 yaşlı vingerlə 2+1 illik...
“Hazırda üstünlük “Rakuv” tərəfdədi. Çünki ilk oyunda qələbə qazanıblar. Amma inanıram ki, “Qarabağ” lazım olan nəticəni əldə edəcək mərhələ adlayacaq”.
Futbolxeber.az saytına açıqlamasında bu sözləri təcrübəli...
Futbol üzrə Azərbaycan Əvəzedicilər Liqasında 2023/24 mövsümünün 1-ci turunun təyinatları məlum olub.
Futbolxeber.az saytı təyinatları təqdim edir:
1-ci...
“Araz-Naxçıvan” transfer çalışmalarını davam etdirir.
Futbolxeber.az saytına klubun mətbuat xidmətindən verilən məlumata görə, Naxçıvan təmsilçisi Elvis Maşike ilə 1 illik müqavilə imzalayıb.
Bu gün Bakıya gələn konqolu...
Kiprin “Aris” klubunun məşqçiləri UEFA Çempionlar Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində bu gün keçiriləcək “Qarabağ” - “Rakov” (Polşa) oyununu izləmək üçün Bakıya gəliblər.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Kipr...
"Qəbələ" Konfrans Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsinin "Omoniya" ilə cavab oyunu üçün Kiprə yollanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, "qırmızı-qaralar"ı aparan təyyarə bir qədər əvvəl yola düşüb.
UEFA Avropa Konfrans Liqasının II təsnifat mərhələsi çərçivəsində avqustun 3-ü saat 21:00-da 8-ci km stadionunda keçiriləcək “Neftçi” - “Jelezniçar” matçı üçün “Iticket.az”da biletlərin hamısı satılıb.
“Qarabağ”dansa, “Rakuv” gəlsin”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu Kiprin “Aris” klubunun baş məşqçisi Aleksey Şpilevski UEFA Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsində...
Milli komandamızın məşqçisi Arif Əsədov "Qarabağ"ın UEFA Çempionlar Liqasının təsnifat mərhələlərindəki çıxışları barədə Futbolxeber.az saytının suallarını cavablandırıb.