Bu gün Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev UEFA-nın prezidenti Aleksander Çeferini qəbul edib.
Bu barədə president.az saytı məlumat...
“Bu oyunda mütləq qələbə qazanmalıydıq. Amma təəssüflər olsun ki, istəyimizə çata bilmədik. Oyun maraqlı keçdi. Qol vurmaq üçün epizodlarımız çox olsa da, onlardan istifadə edə bilmədik”. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri...
“Qəbələ” yaxşı oynadı. Lakin “Maynts” güclü idi. Nəzərə almaq lazımdır ki, rəqib Almaniya Bundesliqasında mübarizə aparır”. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri AFFA prezidenti Rövnəq Abdullayev deyib.
“Qəbələ” -...
Avroliqanın qrup mərhələsində II turun oyunları keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “Qəbələ”nin mübarizə apardığı “C” qrupunda günün ikinci oyunu Sent-Etyendə baş tutub.
“Sent-Etyen” (Fransa) - “Anderlext”...
Avroliqanın qrup mərhələsində II turun oyunları keçirilib. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “Roma” - “Astra” görüşünü FIFA referimiz Əliyar Ağayev idarə edib. Matç “Roma”nın 4:0 hesablı qələbəsi ilə başa çatıb.
Qeyd edək ki, 90...
"İlk 20 dəqiqədə yaxşı çıxış etdik. Buna görə təəssüflənmirəm. Amma qalan 70 dəqiqə ərzində daha yaxşı və maraqlı oynaya bilərdik".
Futbolxeber.az saytının "Report"a istinadən verdiyi məlumata görə, bunu "Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov...
UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin II turunun “Qəbələ” - “Maynts” (Almaniya) oyunundan (2:3) sonra “qırmızı-qaralar”ın baş məşqçisi Roman Qriqorçukun mətbuat konfransı keçirilib.