21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığması Avropa çempionatının seçmə mərhələsində avqustun 31-də ilk oyununu keçirəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, səfərdə İsraillə qarşılaşacaq komandamız avqustun 27-dən...
Rusiya futbolunun tanınmış simalarından olan, uzun illər Moskva “Spartak”ının hücumçusu olmuş Vladimir Besçastnıx Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin püşkü ilə bağlı fikirlərini bölüşüb.
"Səbail"lə oyunumuz çox da ürəkaçan olmadı, baxmayaraq ki, 3 xalı qazandıq. Rəqibin aktivliyini qeyd edərdim, yəni çox yaxşı oynadılar. Oyundan sonra hətta onların məşqçilərinə öz fikirlərimi bildirdim ki, "Səbail" həqiqətən yaxşı, mübariz komandadır. Xeyli...
“Oyunu əvvəlcədən bilirdik çətin olacaq. Bizim üçün ümumiyyətlə bütün oyunlar ağır olmalıdı. Vəziyyətimiz göz qabağındadı. Komandada 50 faiz oyunçularımız zədəlidi və bu halda belə oynayırlar. Məcburuq oynamağa”.
Futbolxeber.az saytına...
“Azarkeşlər bu gün fərqli "Neftçi" gördülər. İlk dəqiqələrdən topa yiyələnmək istəyiridik. Təhlükəli məqmalar oldu. Lakin bəxt bizdən üz döndərmişdi. Çalışsaq, ardı da gələcək".
25.08.2017
Azərbaycan Premyer Liqasının 3-cü turunda evdə “Kəpəz”lə qolsuz bərabərə qalan “Neftçi”nin baş məşqçi əvəzi Elşad Əhmədov oyunsonrası mətbuat konfransında jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.
Futbolxeber.az xəbər verir ki, Əhmədov öncə...
Azərbaycan Premyer Liqasının 3-cü turunda səfərdə “Neftçi” ilə heç-heçə edən (0:0) “Kəpəz”in baş məşqçisi Şahin Diniyev oyunsonrası mətbuat konfransında jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.
Futbolxeber.az xəbər verir ki, Diniyev əvvəlcə...
Bu gün Topaz Premyer Liqasında üçüncü tura start verilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ilk oyun günündə 2 qarşılaşma keçirilib.
Tura avqustun 26-da yekun vurulacaq.
Topaz Premyer...
Topaz Premyer Liqasının III turu çərçivəsində "İnter"in baş məşqçisi olan Zaur Svanadze "Səbail"ə 1:0 hesabı ilə qalib gəldikləri oyundan sonra mətbuat konfransı keçirib.
Futbolxeber.az xəbər verir ki, gürcü mütəxəssis jurnalistlərins suallarını...
Topaz Premyer Liqasının III turu çərçivəsində "İnter"in qonağı olan "Səbail"in baş məşqçisi Samir Əliyev mətbuat konfransı keçirib.
Futbolxeber.az xəbər verir ki, 38 yaşlı çalışdırıcı jurnalistlərin suallarını cavablandırıb:
“Tivibu Spor” telekanalında efirə gedən “Çempionlar Ekranı” proqramında son zamanlar “Qarabağ” haqda kifayət qədər maraqlı fikirlər səsləndirən Ali Ece Futbolxeber.az saytına eksklüziv müsahibə verib.
"Qarabağ"ın vitse-prezidenti Tahir Gözəl Türkiyənin "Sabah" qəzetinə açıqlama verib.