Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Nikola Yurçeviçin rəhbərlik etdiyi kollektiv bu gün saat 11:00-da Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportundan paytaxt Manamaya uçub. Komanda təxminən 3 saat...
“Xorvatiyaya və Azərbaycanla oyunları düşünürük. İkincinin birincidən ağır keçəcəyini istisna etmək olmaz. Qrupdan çıxmaq şansımızı davam etdirmək üçün Azərbaycana qalib gəlməliyik. Püşkatmadan dərhal sonra demişdim ki, Azərbaycan millisini heç kim...
“Xorvatiya qrupumuzun favoritidir. Ancaq onlar da əlçatmaz deyil. Qrupumuzda mübarizə fəallaşdı və əvvəlki turda Azərbaycanın Xorvatiya ilə oyunda bir xal qazandığını gördük".
Premyer Liqanın 7-ci turunda "Səbail”lə oyunda zədələnən "Neftçi"nin qapıçısı Səlahət Ağayevin vəziyyətinə aydınlıq gəlib.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, tibbi baxışın nəticələrinə əsasən,...
Premyer Liqada VIII turun oyun cədvəli məlum olub.
Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istindən verdiyi məlumata görə, 2 günü əhatə edəcək turun bütün görüşləri “CBC Sport” kanalı vasitəsi ilə canlı yayımlanacaq.
19...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan millisinin Avropa çempionatının seçmə mərhələsi çərçivəsində Fransa ilə oyununun hakimləri müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, görüşü Portuqaliyadan olan hakimlər...
Dünən "Sabah"la matçda zədələnərək oyunu erkən tərk edən “Qarabağ”ın futbolçusu Mahir Emreli bu gün tibbi müayinədən keçib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, gənc hücumçunun ayaq bağlarında dartınma olduğu aşkarlanıb və...
Otyabrın 9-da Bəhreyn yığması ilə yoldaşlıq oyunu keçirəcək, oktyabrın 13-də isə Avro-2020-nin seçmə mərhələsində Macarıstan komandası ilə qarşılaşacaq Azərbaycan millisinin heyətində dəyişiklik baş verib.
Azərbaycan Premyer Liqasının VII turu “Səbail”in futbolçusu Ağabala Ramazanov üçün əlamətdar olub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, I dövrənin son turunun “Neftçi” ilə qarşılaşmasında (1:2) komandasının təsəlli qoluna...
Bakının “Keşlə” klubu Azərbaycan Premyer Liqasının I dövrəsində səfərdə qol buraxmayan yeganə komanda olub.