Avroliqanın II təsnifat mərhələsinin cavab oyunu çərçivəsində keçiriləcək “Qəbələ” - “Çukariçki” matçı üçün 10200 bilet satışa çıxarılıb. Bu haqda Futbolxeber.az saytına “Qəbələ”nin Marketinq üzrə meneceri Səməd Nəsibov məlumat verib. Klub...
Bir qədər sonra Çempionlar Liqasının II təsnifat mərhələsnin cavab oyununda “Qarabağ” səfərdə “Rudar”ın qonağı olacaq. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri müəyyənləşib:
"Rudar": Radanoviç, Djuriç,...
“Qəbələ” klubu ölkəmizin Serbiyadakı səfirliyinə təşəkkür edıb. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, klubun rəsmi saytında yer alan təşəkkürdə deyilir:
- Komandamız UEFA Avropa Liqası turniri çərçivəsində 16 iyul 2015 tarixində Belqradda...
“Mən sabahkı oyunun 90 və ya 120 dəqiqə davam edəcəyini deyə bilmərəm. Bu futboldu və hər şey mümkündü”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri “Çukariçki”nin baş məşqçisi Vladan Miloyeviç deyib.
Serb mütəxəssis “Qəbələ”nin...
“13-14 il əvvəl Bakıda olmuşdum. Şəhəriniz və futbolunuz geridə qalan müddətdə çox dəyişib”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri “Çukariçki”nin kapitanı Iqor Matiç deyib.
O, “Qəbələ” haqda müsbət fikirlər səsləndirib:...
“Azərbaycan haqda gözəl fikirlərim var. Burada olmaqdan məmnunuq”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri “Çukariçki”nin baş məşqçisi Vladan Miloyeviç deyib.