Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, qarşılaşma...
Bu gün AFFA İntizam Komitəsinin iclası keçirilib.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, “Qəbələ” - “Qarabağ” matçında meydan sahiblərinin 6 futbolçusu sarı vərəqə ilə cəzalandığı üçün klub 800...
AFFA İntizam Komitəsi "Sabah"ın futbolçusu Təmkin Xəlilzadəni 5 oyunluq cəzalandırıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, futbolçunun Azərbaycan Premyer Liqasının 8-ci turunda "Keşlə" ilə matçdan sonra...
Oktyabrın 22-dən 25-dək Moldovada təlim-məşq toplanışı keçirəcək və iki yoldaşlıq oyununda qüvvəsini sınayacaq 16 yaşadək futbolçulardan Azərbaycan milli komandasının heyəti açıqlanıb.
21.10.2019
“Sabah”da yeni məşqçi təyinatı rəsmiləşib.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, gənc mütəxəssis Ramin Quliyev İqor Ponomaryovun köməkçisi vəzifəsinə təyin olunub.
Xatırladaq ki, məşqçi kimi...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığması Ukrayna ilə yoldaşlıq oyunu keçirəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, görüş noyabrın 19-da keçiriləcək.
Qeyd edək ki, millimiz Avro-2021-in seçmə mərhələsi...
Azərbaycan Futbol Federasiyaları Assosiasiyasının “danışılmış oyunlar”a qarşı apardığı mübarizə çərçivəsində Birinci divizionda keçirilən oyunlar mütəmadi qaydada izlənir.
Futbolxeber.az-ın assosiasiyanın rəsmi saytına istinadən...
Bakı şəhərində və respublikanın müxtəlif bölgələrində AFFA tərəfindən süni örtüklü meydançaların quraşdırılaraq təmənnasız şəkildə uşaq, yeniyetmə və gənclərin istifadəsinə verilməsi işləri davam etdirilir.
“Neftçi”nin fransalı futbolçusu Baqali Dabo Azərbaycan Premyer Liqasının 2019/20 mövsümündə qol hesabını açıb.
Futbolxeber.az-ın PFL-in rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, meydana çıxdığı əvvəlki 5 oyunda rəqib qapısına...
Azərbaycan Premyer Liqasının 8-ci turunun "Keşlə" ilə oyunundan (1:1) sonra hakimə hücum edən "Sabah"ın müdafiəçisi Təmkin Xəlilzadə bununla bağlı fikirlərini bildirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə şəxsi...
Avropa Liqasının qrup mərhələsində keçiriləcək “Qarabağ” - APOEL oyununu idarə edəcək hakimlər müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, görüşü Slovakiyadan olan hakimlər idarə edəcək. Baş hakim Filip Qlovadır....
Azərbaycanlı FİFA referisi Əliyar Ağayev UEFA-dan yeni təyinat alıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində oktyabrın 24-də, Bolqarıstanda keçiriləcək...
Bakıda təlim-məşq toplanışında olan 16 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının heyətində dəyişiklik edilib.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, “Qəbələ”dən dəvət edilən Sərxan...
“Millinin son iki oyunundan kənarda qalmağım üzücü idi. Yəqin ki, bunu yaşayan digər futbolçular da eyni hissi keçirirdi”.