ETOPAZ: Bu Oyunda Favorit Sənsən!
ETOPAZ.AZ yenidən həyəcanverici kampaniyaları ilə futbolsevərlərin qarşısına çıxır.
Çempionlar Liqasının iki görüşü: “Feyenord” - “Bayer Leverkuzen” və “Atalanta” - “Arsenal” oyunları üçün xüsusi bir təklif hazırlayıb.
Kampaniyanın şərtlərinə görə, qeyd olunan oyunlara 1X2 kateqoriyasında 10 AZN və daha yuxarı məbləğdə mərc edən istifadəçilər, mərcləri tutmadığı təqdirdə yatırdıqları pulu FREE BET olaraq geri alacaqlar. Maksimum FREE BET məbləği 100 AZN-dir.
FREE BET-in istifadə qaydaları da müəyyənləşib. İstifadəçilər FREE BET-i 3 və daha yuxarı əmsallı, ən azı 3 oyundan ibarət kuponlarda, yalnız başlamamış oyunlar üçün istifadə edə bilərlər. FREE BET ilə qazanılan maksimum məbləğ onun 10 qatı qədərdir.
Kampaniya 19 sentyabr 2024-cü il, oyunların başlama vaxtı, saat 20:45 və 23:00 qədər davam edəcək. ETOPAZ.AZ kampaniya şərtlərini dəyişmək və ya dayandırmaq hüququnu özündə saxlayır.