Pley-offa son vəsiqələr uğrunda
Bu axşam futbol üzrə Çempionlar Liqasında III təsnifat mərhələsinin son oyunları keçiriləcək və bununla da pley-off mərhələsinə vəsiqə qazanan sonuncu 8 komandanın adı müəyyənləşəcək.
Bu axşam meydana çıxacaq 16 komandadan yalnız ilk görüşlərdə səfərdə qələbə qazanan "Metallist Xarkov", "Zenit", "PSV Eydhoven" və "Viktoriya Plzen" özünü rahat hiss edə bilər. Qalan cütlərdə isə gərgin mübarizə gözlənilir. www.etopaz.az saytının bugünkü proqramında Çempionlar Liqası matçlarından 4-ü ekspress, 3-ü "ikili oyunlar", biri isə "tək oyunlar" kateqoriyasına daxil edilib. Proqramdakı yeganə "tək oyun" saat 22-də Moldovada başlanacaq "Şerif" - "Dinamo Zaqreb" qarşılaşmasıdır. Xorvatiyadakı oyunda 0:1 hesabıyla uduzan "Şerif" bu məğlubiyyətin əvəzini çıxmağa çalışacaq. Bu komandalar son 4 ildə artıq 3-cü dəfədir Çempionlar Liqasında üz-üzə gəlir. Əvvəlki duellərin birində Zaqreb "Dinamo"su, digərində isə "Şerif" növbəti mərhələyə vəsiqə qazanıb.
Axşamkı qarşılaşma üçün www.etopaz.az saytının müəyyənləşdirdiyi əmsallar belədir: "Şerif"in qələbəsi 3.1, heç-heçə 3.3, "Dinamo Zaqreb"in qələbəsi 1.9.
Təklif bizdən, dəyərləndirmək sizdən!!! Çempionlar Liqası həyəcanını www.etopaz.az-la yaşayın, oynayın və qazanın!!!