18 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının Belarusun paytaxtı Minskdə keçiriləcək Beynəlxalq İnkişaf Turniri üçün yekun heyəti müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, turnirdə 8 komanda 2 qrup üzrə yarışacaq. Millimiz B qrupunda Belarus, Rusiya və Özbəkistan kollektivləri ilə mübarizə aparacaq.
Nurəziz Əzizov ("Neftçi"), Bilal Hacıyev ("Qarabağ"), Uğur Qurbanlı ("Qarabağ"), Rəşad Gülüşov ("Sabah"), Atacan Məmmədov ("Marcet", İspaniya), Səttar Tahirzadə ("Marcet", İspaniya), Muhamməd Çodarov ("Marcet", İspaniya), İsmayıl Səfərli ("Neftçi"), Amin Rzayev ("Qarabağ"), Sahib Xəlilli ("Neftçi"), Eldar Abbasov ("Qarabağ"), Raul İsaqov ("Kəpəz"), Nihad Hüseynzadə ("Sabah"), Musa Mustafayev ("Zirə"), İbrahim Xəlilov ("Sabah"), Samir Şərifov ("Sabah"), Pünhan Kərimov ("Marcet", İspaniya), Emin Süleymanov ("Neftçi"), Əli Bəşirov ("Qarabağ"), Kamal Zülfiyev ("Sumqayıt"), Nicat Kərimov ("Sabah")