Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, cavab qarşılaşmalarından sonra “Keşlə” və “Qəbələ” həlledici mərhələyə yüksəliblər.
Qeyd edək ki, final görüşü mayın 28-də...
"İlk növbədə, insidentə görə üzr istəyirəm. Sadəcə, sürüşmə fəndi zamanı sakitləşdirici mövqe tutdum. Bilirdim ki, onların qarşısını almasam, daha böyük insident baş verə bilər. Necə ki, eyni hal "Qarabağ"la görüşdə baş olmuşdu. Hadisə önümdə...
Azərbaycanda mərc oyunlarının yeganə qanuni elektron ünvanı www.etopaz.az -ın bugünkü proqramına 43 canlı oyun daxil edilib. Bu isə o deməkdir ki, siz oyunların gedişatı zamanı pul qoyuluşu edə bilərsiniz.
17.04.2018
21 yaşadək fubolçulardan ibarət Azərbaycan yığması daha bir yoxlama oyunu keçirəcək.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, iyunun 8-də U-21 yığmamız Bakıda Macarıstanın müvafiq yaş qrupuna aid komandası ilə üz-üzə...
Azərbaycanda mərc oyunlarının yeganə qanuni elektron ünvanı www.etopaz.az -ın bugünkü proqramına 38 canlı oyun daxil edilib. Bu isə o deməkdir ki, siz oyunların gedişatı zamanı pul qoyuluşu edə bilərsiniz.
16.04.2018
Topaz Premyer Liqasında XXIV turun oyun cədvəli müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, iki gün ərzində olacaq turun bütün görüşləri “CBC Sport” kanalı vasitəsi ilə canlı yayımlanacaq.
21 aprel...
AFFA ilə Qazaxıstan Futbol Federasiyası arasında əldə olunmuş razılığa əsasən, iyunun 5-də Astana şəhərində Qazaxıstan və Azərbaycan milli komandaları arasında yoldaşlıq oyunu keçiriləcək.
"Neftçi" azarkeşlərinə sürpriz edib.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, mövsümün ən vacib ev oyununa - Azərbaycan kubokunun yarımfinal mərhələsinin "Neftçi” - "Qəbələ” qarşılaşmasına giriş sərbəst...
“Qarabağ”ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov komandasının hücumçusu Mahir Mədətovu cəzalandırıb.
Qol.az-ın əldə etdiyi məlumata görə, 21 yaşlı hücumçu əvəzedici heyətə göndərilib. Q.Qurbanov Mahirin hazırda lazımi formada olmadığını əsas...
Azərbaycanda mərc oyunlarının yeganə qanuni elektron ünvanı www.etopaz.az -ın bugünkü proqramına 19 canlı oyun daxil edilib. Bu isə o deməkdir ki, siz oyunların gedişatı zamanı pul qoyuluşu edə bilərsiniz.
Fransa çempionatında 2017/18 mövsümünün çempionu bəlli olub.