"Keşlə" - "Qarabağ": Heyətlər müəyyənləşdi
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 2-ci turu çərçivəsində “Keşlə” öz meydanında “Qarabağ"ı qəbul edəcək.
“Keşlə”: 1. Stanislav Namaşko, 19. Azər Salahlı, 17. Vüsal İsgəndərli, 2. İlkin Qırtımov (k), 4. Şəhriyar Əliyev, 25. Con Kamara, 21. Miyusko Boyoviç, 48. Dmitro Klots, 11. Silvio Rodriqes, 23. Artur Batista, 14. Turan Vəlizadə
Ehtiyat oyunçular: 85. Kamal Bayramov, 27. Əkpər Vəliyev, 3. Tərlan Quliyev, 18. Ruslan Əmircanov, 6. Rəşad Sadiqov, 7. Rəhman Hacıyev, 10. Cavid İmamverdiyev, 8. Tural Axundov, 20. Rail Məlikov, 16. Alvaro Tavares, 99. Rafael Məhərrəmli, 97. Xəzər Mahmudov
“Qarabağ”: 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 55. Bədavi Hüseynov (k), 11. Mahir Emreli, 30. Abbas Hüseynov, 10. Abdullah Zubir, 19. Filip Ozobiç, 7. Kvabena OvusuŞ 8. Uroş Matiç, 77. Donald Qerye, 81. Kevin Medina, 18. İsmayıl İbrahimli
Ehtiyat oyunçular: 12. Emil Balayev, 5. Maksim Medvedev, 2. Qara Qarayev, 6. Patrik Andrade, 44. Elvin Cəfərquliyev, 27. Toral Bayramov, 21. Rauf Hüseynli, 29. Zamiq Əliyev