Derbidə heyətlər açıqlandı
Bu gün Topaz Premyer Liqasında XXIII tura start verilib.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, günün ikinci oyununda “Neftçi” doğma meydanda “İnter”lə üz-üzə gələcək. Bir az sonra “Bakcell Arena”da start götürəcək oyun üçün heyətlər açıqlanıb. Sizi həmin siyahı ilə tanış edirik:
“Neftçi”: 1. Boban Baykoviç, 2. Məqsəd İsayev, 3. Ruslan Abışov (k), 4. Kiril Petrov, 5. Georgi Navalovski, 6. Tərzin Cahangirov, 7. Namiq Ələsgərov, 8. Zdenek Folprext, 9. Uqo Barqas, 10. İqnasio Herrera, Fernandes, 11. Fəhmin Muradbəyli.
Ehtiyat oyunçular: 16. Maksim Vaylo, 12. Daniel Seqovia, 13. Jairo Rodriges Filyo, 14. Elvin Bədəlov, 15. Mahir Şükürov, 17. Rəhman Hacıyev, 18. Murad Ağayev.
Baş məşqçi: Elxan Abdullayev.
“İnter”: 13. Orxan Sadıqlı, 27. Adrian Skarlatake, 14. Zurab Xizanişvili, 3. Denis Silva, 33. Tərlan Quliyev, 24. Fuad Bayramov, 10. Elnur Abdullayev, 22. İlkin Qırtımov, 8. Nizami Hacıyev (k), 6. Samir Zərgərov, 11. Rauf Əliyev.
Ehtiyat oyunçular: 16. Şahin Zəkiyev, 2. Sertan Taşkın, 4. Slavik Alxasov, 19. Mirhüseyn Seyidov, 88. Məmməd Quliyev, 7. Mirsahib Abbasov, 9. Pərdis Fərcad-Azad.