Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “Real” ikinci görüşdə “Atletiko”ya uduzsa da, finalda “Yuventus”a rəqib olmağı bacarıb.
“Sərhədçi” İdman Olimpiya Mərkəzində qadın həndbolçulardan ibarət Azərbaycan millisi “Bakı-2017” IV İslam Həmrəyliyi Oyunlarında növbəti oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, zərbaycan yığması qrup mərhələsinin ikinci...
“Qəbələ” baş məşqçisi Roman Qriqorçukla müqaviləni artırır.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu haqda qol.az-a klubun baş meneceri Zaur Əzizov məlumat verib. O deyib ki, ukraynalı mütəxəssislə klub rəhbərliyi arasındakı danışıqlar...
Azərbaycanda mərc oyunlarının yeganə qanuni elektron ünvanı www.etopaz.az -ın bugünkü proqramına 22 canlı oyun daxil edilib. Bu isə o deməkdir ki, siz oyunların gedişatı zamanı pul qoyuluşu edə bilərsiniz.
09.05.2017
“Bakı-2017” IV İslam Həmrəyliyi Oyunlarında həndbol qarşılaşmaları davam edir. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu gün qadınlardan ibarət Azərbaycan millisi yarış çərçivəsində ilk matçına çıxıb.
Seçməmiz günün son...
Türkiyəli məşhur futbolçu Arda Turan mövsümün sonunda “Barselona”dan ayrıla bilər. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu barəd İspaniya mətbuatı iddia yayıb.
Mənbədə...
Futbol üzrə Hollandiya milli komandasının yeni baş məşqçisi müəyyənləşib. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu barədə bilgini sözügedən ölkənin futbol federasiyası yayıb.