Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 21 yaşlı hücumçu Kayke Vercilio ötən gün Türkiyənin "Akhisar Belediyyespor” klubu ilə keçirilən yoxlama oyununda...
Türkiyənin Antalya şəhərində keçirilən təlim-məşq toplanışı çərçivəsində baş tutan “Akhisar Bələdiyyəspor” - “Qəbələ” oyunundan (1:1) sonra “qırmızı-qaralar”ın baş məşqçisi Roman Qriqorçuk oyun haqda fikirlərini...
Azərbaycanda mərc oyunlarının yeganə qanuni elektron ünvanı www.etopaz.az -ın bugünkü proqramına 18 canlı oyun daxil edilib. Bu isə o deməkdir ki, siz oyunları gedişatı zamanı pul qoyuluşu edə bilərsiniz.
09.01.2018
Avropa çempionatının final mərhələsinin oyunlarına hazırlıq məqsədilə yanvarın 10-dan 27-dək Bakıda futzal üzrə Azərbaycan milli komandasının təlim-məşq toplanışı keçiriləcək.
“Neftçi” Uqo Barqasla yollarını ayırıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə klubun mətbuat xidmətinin rəhbəri Anar Şabanoğlu xəbər verib. Onun sözlərinə görə, fransalı hücumçu ilə müqaviləyə xitam verilib.
31 yaşlı...
"Keşlə"dən ayrılan İlkin Qırtımovun "Neftçi"yə keçidi rəsmiləşib.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Qırtımovla növbəti mövsümün sonunadək müqavilə imzalanıb.
Qeyd edək ki, 27 yaşlı müdafiəçi milli...
Azərbaycanda mərc oyunlarının yeganə qanuni elektron ünvanı www.etopaz.az -ın bugünkü proqramına 24 canlı oyun daxil edilib. Bu isə o deməkdir ki, siz oyunları gedişatı zamanı pul qoyuluşu edə bilərsiniz.
“Qarabağ” təlim-məşq toplanışı üçün Türkiyəyə gedib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Antalyada hazırlıq keçəcək Ağdam klubu səhər saatlarında Heydər Əliyev adına Beynəlxalq Hava Limanından səfərə çıxıb.