17 yaşadək futbolçulardan ibarət milli komandamızın yeni baş məşqçisi müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, AFFA-nın Məşqçilər Komitəsinin tövsiyəsinə uyğun olaraq, 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının baş...
Azərbaycanda mərc oyunlarının yeganə qanuni elektron ünvanı www.etopaz.az -ın bugünkü proqramına 49 canlı oyun daxil edilib. Bu isə o deməkdir ki, siz oyunların gedişatı zamanı pul qoyuluşu edə bilərsiniz.
01.04.2019
"Futbolçularımı təbrik edirəm. Həqiqətən istəkli idilər. Birinci hissə bir qədər çətin oldu. Bu hesab bizi aldatmamalıdır. Bunu futbolçulara da bildirdik".
Futbolxeber.az saytının "Report"a istinadən verdiyi məlumata görə, bu fikirləri...
Futzal üzrə Azərbaycan millisi təlim-məşq toplanışı üçün bir araya gələcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, komanda aprelin 8-də və 9-da Bakıda məşq edəcək.
Ayın 10-dan 12-dək Latviyada, 13-dən 17-dək isə Serbiyada hazırlıq...
Topaz Premyer Liqasında 23-cü turun hakimləri açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istinadən verdiyi məlumata görə, görüşləri aşağıda adları qeyd olunan hakimlər idarə edəcək.
6 aprel (şənbə)
“Sumqayıt” -...
Azərbaycanda mərc oyunlarının yeganə qanuni elektron ünvanı www.etopaz.az -ın bugünkü proqramına 41 canlı oyun daxil edilib. Bu isə o deməkdir ki, siz oyunların gedişatı zamanı pul qoyuluşu edə bilərsiniz.
Həmin oyunların...
Millimizin və "Tobol"un üzvü Emil Balayev Qazaxıstan çempionatının 3-cü turunda “Şaxtyor”la (Karaqanda) keçirilən görüşün ən yaxşı futbolçusu seçilib.