"Qarabağ" - "Sumqayıt": Heyətlər açıqlandı
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 35-ci turu çərçivəsində "Qarabağ" öz meydanında "Sumqayıt"ı qəbul edəcək.
“Qarabağ”: 89. Amin Ramazanov, 5. Maksim Medvedev (k), 55. Bədavi Hüseynov, 2. Qara Qarayev, 4. Rahil Məmmədov, 77. Ramil Şeydayev, 18. İsmayıl İbrahimli, 27. Toral Bayramov, 9. Musa Qurbanlı, 90. Nəriman Axundzadə, 99. Redon Cica
Ehtiyat oyunçular: 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 23. Luka Quqeşaşvili, 20. Riçard Almeyda, 13. Bəhlul Mustafazadə, 44. Elvin Cəfərquliyev, 29. Marko Veşoviç, 10. Abdullah Zubir, 81. Kevin Medina, 8. Marko Yankoviç, 87. Adama Diakabi, 6. Julio Romao, 15. Leandro Andrade
“Sumqayıt”: 13. Aydın Bayramov, 6. Vüqar Mustafayev (k), 14. Elvin Bədəlov, 10. Vüsal İsgəndərli, 17. Murad Xaçayev, 18. Süleyman Əhmədov, 8. Səbuhi Abdullazadə, 5. Stiven Pereyra, 9. Karim Abubakar, 23. Kamran Aliev, 12. Todor Todoroski
Ehtiyat oyunçular: 25. İlnur Valiev, 32. Murad Ağamalıyev, 24. Elşən Abdullayev, 20. Ayxan Süleymanlı, 21. Nihad Əhmədzadə, 22. Dieqo Karioka, 7. Terrens Tisdel