Gəncədə heyətlər müəyyənləşdi
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 28-ci turu çərçivəsində "Kəpəz" öz meydanında "Səbail"i qəbul edəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri müəyyənləşib.
“Kəpəz”: 68. Orxan Sadıqlı 74. Yusif Nəbiyev (k) 14. Elçin Əlicanov 77. Fərid Nəbiyev 3. Abdulla Rzayev 40. Ahmed Ayzaya 9. Mate Kvirkviya 78. Yeqor Xvalko 7. Giorgi Kantariya 21. Martins Junior 19. Abdullahi Şuaybu
Ehtiyat oyunçular: 71. Mario Mustapiç 25. Elgün Bayramov 8. Tural Axundov 80. Tural Rzayev 70. Nicat Süleymanov 5. İdris İnqilablı 27. Samir Məhərrəmli 91. Nizami Səmədov 97. Nicat Məmmədov 20. Mahir Həsənov 44. Nihat Fərəci 10. Salif Sisse
“Səbail”: 1. Emil Balayev 10. Ağabala Ramazanov (k) 2. Adil Nağıyev 3. Turan Manafov 11. Qoba Zakpa 99. David Qomis 30. Franko Mazurek 88. Matiya Lyuyiç 5. Petro Stasyuk 23. Qustavo de Fransa 4. Maksim Çex
Ehtiyat oyunçular: 12. Hüseynəli Quliyev 14. Rahid Əmirquliyev 96. İlkin Muradov 15. Vüqar Həsənov 7. Ruslan Hacıyev 17. Rafael Məhərrəmli 8. Elmir Tağıyev 55. Nihad Qurbanlı 22. Samir Abdullayev 27. Emil Martinov 21. Kizito Luvaqa