“Keşlə” - “Neftçi: heyətlər açıqlandı
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 25-ci turunun açılış oyununda "Keşlə" öz meydanında "Neftçi"ni qəbul edəcək.
"Keşlə": 1. Stanislav Namaşko, 3. Tərlan Quliyev (k), 19. Azər Salahlı, 8. Tural Axundov, 4. Şəhriyar Əliyev, 23. Nicat Qurbanov, 25. Con Kamara, 99. Rafael Məhərrəmli, 10. Sezar Meza Kolli, 17. Vüsal İsgəndərli, 7. Rəhman Hacıyev
Ehtiyat oyunçular: 85. Kamal Bayramov, 27. Əkpər Vəliyev, 18. Ruslan Əmircanov, 20. Rail Məlikov, 11. Silvio Rodriqes, 91. Sadio Tonkara, 22. Elçin Mustafayev, 14. Turan Vəlizadə, 71. Emin Quliyev, 79. Bahadur Həziyev, 65. Mehdi Tahirov.
"Neftçi": 30. Aqil Məmmədov, 3. Mamadu Mbodj, 5. Anton Krivotsyuk, 26. Ömər Buludov, 36. Mamadu Kane, 6. Voyislav Stankoviç, 4. Keysuke Honda, 24. Yusuf Laval, 7. Namiq Ələsgərov, 8. Emin Mahmudov (k), 22. Mirabdulla Abbasov
Ehtiyat oyunçular: 1. Səlahət Ağayev, 12. Kamran İbrahimov, 19. Fəhmin Muradbəyli, 28. Stiven Monroz, 91. Tallison Diaz, 17. Bruno Teluşi, 9. Ahmed Ahmedov, 49. Rener Alves, 20. Mert Çelik.